'Himni' vjen nga Ronela Hajati

  • A.P /
  • 07 December 2023 - 21:54
'Himni' vjen nga Ronela Hajati

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Himni", mban titullin kënga më e re e këngëtares e cila vjen përplot ritëm.


 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.


 Premierë:  "Himni" nga Ronela Hajati

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)