Shikoni pak se kënd e shpalli publiku të padeshiruar në 'Big Brother VIP Albania 3'

  • A.P /
  • 21 February 2024 - 15:40
Shikoni pak se kënd e shpalli publiku të padeshiruar në 'Big Brother VIP Albania 3'

Në një nominim mes Meritonit, Ilnisës, Eglës Roza Latit, Romeos dhe Gracianos doli të jetë ky i fundit, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Ky ishte një eliminim i paralajmëruar pasi që Graciano ishte kryesori për t’u.

Ashtu edhe ndodhi derisa në fund në televotim mbetën Meritoni dhe Gracioni, por që Graciano ishte ai që u eliminua. 

Image

(Kosova Sot Online)