'T'kom dasht' thotë Arbenita Gashi

  • A.P /
  • 21 February 2024 - 17:20
'T'kom dasht' thotë Arbenita Gashi

Këngëtarja e njohur Arbenita Gashi , ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Tkom dasht", mban titullin kënga më e re e këngëtares.


 
Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.


Premierë:  "T'kom dasht" nga Arbenita Gashi 

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)