Shkodrani dhe Besiana sot festojnë: Uskana e tyre e dashur ka ditëlindjen

  • A.P /
  • 22 February 2024 - 14:55
Shkodrani dhe Besiana sot festojnë: Uskana e tyre e dashur ka ditëlindjen

Sot nga sabahu në shtëpinë e çiftit të njohur Shkodran Tolaj dhe Besiana Mehmedi ka filluar festa, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kjo me arsye të fortë, pasi vajza e tyre e dashur Uskana feston ditëlindjen e tretë.

 

Me këtë rast nuk ka munguar urimi i Besianës për të bijen e saj...


"Sot tre vjet më parë, erdhi në jetë Uskana jonë, e cila na sjellë gëzim e lumturi çdo ditë e më shumë! Uroj që bashkë me të gjithë fëmijët në botë, ta kenë jetën melodi të bukur e pambarim", ka shkruar Mehmedi.


(Kosova Sot Online)