'Luj' vjen përplot ritëm nga Dafina Zeqiri ft. Mc Kresha

  • A.P /
  • 22 February 2024 - 18:49
'Luj' vjen përplot ritëm nga Dafina Zeqiri ft. Mc Kresha

Dy këngëtarët e njohur Dafina Zeqiri dhe Mc Kresha, kanë publikuar këngën e tyre më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Luj'", mban titullin kënga më e re e dyshes në fjalë e cila vjen përplot ritëm.

 


 Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.


Premierë:  "Luj'" nga Dafina Zeqiri ft. Mc Kresha

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)