'Dashnia e motres' vjen nga Lendita Selimi dhe Shaliani

  • A.P /
  • 28 February 2024 - 19:06
'Dashnia e motres' vjen nga Lendita Selimi dhe Shaliani

Dy këngëtaret e njohur Lendita Selimi dhe Shaliani, kanë publikuar këngën e tyre më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online"

"Dashnia e motres", mban titullin kënga më e re e dyshes në fjalë, e cila vjen me interpretim të shkëlqyer.


 Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë:  "'Dashnia e motres" nga Shaliani dhe Lendita Selimi

(Kosova Sot Online)