Ja pse Romeo dhe Heidi nuk i mbajnë dot lotët

  • A.P /
  • 28 February 2024 - 18:04
Ja pse Romeo dhe Heidi nuk i mbajnë dot lotët

Romeo dhe Heidi duket se po kalojnë momente tensioni në çift. Edhe pasditen e sotme dyshja kanë folur për debatet e tyre, ku dhe nuk i kanë mbajtur dot lotët, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Teksa i kanë thënë “të dua” njëri-tjetrit, Romeo është shprehur se nuk dëshiron që Heidi të qajë. Situata mes tyre vazhdon të mbetet e paqartë.

 

Romeo: Nuk dua të jem unë motivi që ti qan zemër, jo nuk e dua. Unë se them dot mendimin tim…jo shpirti nuk dua të jem unë ai që ti të qash

Heidi: Ti më bën për të qesh

Romeo: Nëse të kam bërë presion të kërkoj falje

Heidi: Mos fut këto terma, sinqerisht e kam

Romeo: Çfarë shikoj unë është e vërtetë

Image

(Kosova Sot Online)