Xhensila në duet me reperin e njohur shqiptar

  • A.P /
  • 28 February 2024 - 21:35
Xhensila në duet me reperin e njohur shqiptar

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe reperi Noizy kanë publikuar një “surprize” në rrjetin Instagram, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

 

Të dy shihen në të njëjtën studio muzikore, ku kanë surprizuar bashkëpuntorin e tyre për ditëlindje, ku të pranishëm ishin edhe pjesa tjetër e grupit OTR.

Sipas burimeve, dyshja pritet të vijnë me një tjetër bashkëpunim muzikor.

Image

(Kosova Sot Online)