Princ Leka dhe e dashura e tij po i shijojnë pushimet në Kosovë

  • A.P /
  • 29 February 2024 - 17:28
Princ Leka dhe e dashura e tij po i shijojnë pushimet në Kosovë

Princ Leka dhe 26-vjeçarja Blerta Celibashi, pavarësisht se nuk i fshihen më kamerave dhe daljeve publike, ende nuk kemi një konfirmim nga Princ Leka për lidhjen e re të dashurisë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Princ Leka dhe Blerta, kanë kaluar disa ditë pushime në Brezovicë.

 

Ndryshe nga udhëtimet e tjera të përfolura, këtë herë Leka dhe Blerta, kanë publikuar të dy foto duke bërë ski nga Brezovica.

Ky hap në lidhjen e tyre, është marrë nga ndjekësit si një konfirmin edhe pse presin një reagim më romantik nga dyshja.

Kujtojmë se kjo romancë e Princit, nisi pas divorcit me aktoren Elia Zaharia, me të cilën ka edhe vajzën 3-vjeçare, Geraldina.

Image

(Kosova Sot Online)