Ndodh edhe kjo: Romeo dhe Heidi marrin një dhuratë speciale

  • A.P /
  • 01 March 2024 - 15:19
Ndodh edhe kjo: Romeo dhe Heidi marrin një dhuratë speciale

Romeo dhe Heidi, kanë rrëmbyer zemrat e fansave të “Big Brother Vip”, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Të dy ata janë pozicionuar në shtëpi duke qëndruar si dy pole të forta, kandidatë për finalen dhe çmimin e madh deri në këtë fazë të lojës.

 

Mbështetësit e tyre kanë bërë një këngë për çiftin, duke krijuar edhe një kolazh fotosh me disa nga momentet e tyre më të bukura në shtëpi.

Kënga është publikuar në Youttube.

Kjo është kënga e parë, e krijuar nga fansat për konkurrentët e këtij edicioni të “Big Brother Vip”.

(Kosova Sot Online)