A është Arta Kabashi në lidhje dashurie me Blerim Destanin?

  • A.P /
  • 01 March 2024 - 16:17
A është Arta Kabashi në lidhje dashurie me Blerim Destanin?

Arta Kabashi pas daljes nga shtëpia e ‘Big Brother Vip Albania’ është komentuar mjaft shumë rreth jetës së saj private, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

 

Në disa media u tha se i dashuri i saj është aktori i njohur Blerim Destani.

Në lidhje me këtë, ka reaguar vet këngëtarja përmes një Instastory ku mohon të jetë në një romancë me aktorin teksa tani thekson se është beqare.

“Unë jam single dhe mos shpërndani lajme fake”, tha në reagim këngëtarja.

Image

(Kosova Sot Online)