Zarfi i zi për Meritonin dhe Ilnisën mbërrin por çfarë do të ndodhë?

  • A.P /
  • 02 April 2024 - 18:15
Zarfi i zi për Meritonin dhe Ilnisën mbërrin por çfarë do të ndodhë?

Një zarf i zi mbërriti në shtëpinë e “Big Brother VIP 3” këtë pasdite, pak orë para spektaklit, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Zarfi mban emrin e Meritonit dhe Ilnisës, por nuk duhet të hapet deri në një njoftim të dytë.

 

Pak ditë më parë, Vëllai i Madh njoftoi skualifikimin e Eglës nga lojës dhe paralajmëroi masa dhe për çiftin, për incidentet mes të treve, me provokime dhe përplasje.

Megjithatë, shumë surpriza priten sonte, pasi në promon e publikuar nga faqja zyrtare e “Big Brother VIP 3” shohim se Egla ndodhet ende brenda shtëpisë, e izoluar në një dhomë të veçantë.

Image

(Kosova Sot Online)