Biba shpërthen ndaj Baby G: Ti q* ropt

  • A.P /
  • 08 April 2024 - 17:13
Biba shpërthen ndaj Baby G: Ti q* ropt

Një debat i fortë ka ndodhur mes fermerëve në “Ferma Vip”, që më pas ka degraduar në fjalor banal, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Bëhet fjalë për Baby G dhe Dijonisin, ku ky i fundit në një video që po bën xhiron e rrjetit dëgjohet teksa e shan dhe nuk kursehet aspak ndaj këngëtares, e cila ka mbetur e shokuar. A do të merren masa për Dijonisin?

 

Pjesë nga debati:

Dijonis: Pse bën si kalamo. 25 vjeçe lat nam.

Baby G: Jo për inat tash jo.

Dijonis: Ti q* ropt, Mplasi k*ari. Ja q* ropt me gjith emision. Mos na rruj k*rin fort.

Baby: Nuk ishim tu bo zhurm. Është duke përmendur k*arin mi. Ça je duke fol.

Image


(Kosova Sot Online)