Genta Ismajli me këtë ndryshim në fytyrë ju lë pa fjalë

  • A.P /
  • 22 April 2024 - 21:00
Genta Ismajli me këtë ndryshim në fytyrë ju lë pa fjalë

Genta Ismajli është tërhequr nga bota e muzikës për t’ju përkushtuar familjes, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Deri më tani nuk ka publikuar asnjë projekt muzikor por  ajo është aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here pamje duke kaluar kohë me fëmijët dhe me bashkëshortin e saj, sipërmarrësin turk Huseyin Usta.

 

Mirëpo, një video e bërë publike së fundmi nga Genta, ka habitur ndjekësit, pasi është shfaqur shumë ndryshe.

Sikurse shihet Genta, e cila është 40-vjeçe, shfaqet me rrudha në fytyrë.

Image

(Kosova Sot Online)