Heidi ia thotë Romeos: Ti do ishte më rehat pa mua!

  • A.P /
  • 21 April 2024 - 12:00
Heidi ia thotë Romeos: Ti do ishte më rehat pa mua!

Romeo dhe Heidi, u vunë sërish në qendër të debateve, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Disa banorë ende mendojnë se romanca e tyre është e gjitha për  të marrë vëmendjen e publikut, ndonëse dy banorët pjesën me të madhe të kohës brenda shtëpisë më të famshme e kalojnë bashkë. 

 

Këto pikëpyetje nga ana e banorëve duket se e kanë bërë Heidin të ndihet keq.

Në një bisedë me Romeon dhe Meritonin, ajo është shprehur se Romeo do të ishte më mirë pa të në këtë lojë, pasi do ta “godisnin” më pak.

Ndërsa Meritoni duke dhënë një mendim të tijin në këtë diskutim tha se nga përvoja e tij, loja në çift është më e lehtë pasi gjejnë paqe tek njëri-tjetrin.

Image

(Kosova Sot Online)