Kjo është data e finales së madhe të 'Big Brother Vip Albania'

  • A.P /
  • 21 April 2024 - 10:49
Kjo është data e finales së madhe të 'Big Brother Vip Albania'

Spektakli natës së fundit i 'Big Brother Vip Albania' pati një hapje spektakolare,. transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Të gjithë banorët kishin dalë nga shtëpia, në shenjë të 100 ditëve që kaluan në shtëpi.

 

Ata dhuruan spekakët për të gjithë të pranishmit në studio, duke performaur një këngë që kishin përgatitur.

Këngën e përcollën me një koreografi tejet mahnitëse, duke e bërë publikun të argëtoheshin shumë.

Pas kësaj udha dhe lajmi për natën e shumëpritur: natën finale.

“Finalja e këtij edicioni të Big Brother është më 25 maj. Kështu që banorët që do shkojnë në finale do qëndrojnë në shtëpi dhe pak më shumë se një muaj” – u shpreh Ledioni.

Image

(Kosova Sot Online)