'Po flasin keq' thojnë Hekurani dhe Anduena

  • A.P /
  • 22 April 2024 - 17:22
'Po flasin keq' thojnë Hekurani dhe Anduena

Dy këngëtarët e njohur Hekuran Krasniqi dhe Anduena kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Po flasin keq" mban titullin kënga, e cila vjen përplot ritëm.

 

Kënga vjen  e realizuar dhe me videoklip.


Premierë: "Po flasin keq" nga  Hekuran Krasniqi dhe Anduena.

Dëgjim të këndshëm


(Kosova Sot Online)