Ja kush e befasoj Meritonin në 'Big Brother VIP Albania'

  • A.P /
  • 23 April 2024 - 14:48
Ja kush e befasoj Meritonin në 'Big Brother VIP Albania'

Banorët e ‘Big Brother VIP Albania’, kanë marrë mesazhe nga familjarë, mbështetës dhe personazhe të njohur, falë ‘Big Love’, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Një prej tyre ka qenë ish-opinionistja e ‘BBV’, Zhaklina Lektari e cila ka treguar haptazi mbështetjen e saj për Meriton Mjekiqin.

Sipas saj, Meritoni nuk është përndjekës, duke iu referuar sherrit të banorit me Egla Cenon.

“Meriton, kur të vihet burrëria në diskutim, ti tregon akoma më shumë burrëri, duke qenë njeri dhe jo lojtar. Loja jote është shumë e bukur por mos harro që ne fund fitues nuk është jeta virtuale por jeta reale, ajo njerëzore, pjesa jote më e bukur. Unë e di që nuk je përndjekës sepse perfeksioni yt tek gruaja nuk është i turmës por i cilësisë. Ti je luftëtar dhe luftëtarët kanë metalitetin kampion”.

Image


(Kosova Sot Online)