'Ideali im' vjen me interpretim nga Vlona Boshnjaku

  • A.P /
  • 23 April 2024 - 17:43
'Ideali im' vjen me interpretim nga Vlona Boshnjaku

Këngëtarja Vlona Boshnjaku - Çela, ka publikuar këngën e saj të parë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

'Ideali im' vjen me interpretim nga Vlona Boshnjaku.

 

"Ideali im", mban titullin kënga e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga Vlona.

"Jam shumë e lumtur të ndaj me ju këtë projekt muzikor. Kjo këngë është pjesë e zemres sime dhe uroj të bëhet dhe e juaja", ka theksuar ajo.


Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë:  "Ideali im" nga Vlona Boshnjaku - Çela. 

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)