Dua Lipa del me një këshillë

  • A.P /
  • 23 April 2024 - 17:31
Dua Lipa del me një këshillë

Këngëtarja Dua Lipa, doli në kopertinën e “Elle USA” për të promovuar këngën dhe albumin, të rejat në karrierën e saj e ndër të tjera, foli për beqarinë dhe disa këshilla për ata që janë në atë fazë të jetës, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

“Kur e di vlerën tënde, ti di edhe çfarë do ose nuk do. Mendoj se beqaria është një periudhë e bukur dhe e shëndetshme që duhet përqafuar. Në heshtje, ose thjesht duke njohur dikë ti mëson kush je dhe njeh veten. Kur unë isha beqare, nuk kërkoja me ngulm të dilja nga ai raport me veten. Madje po bëja kërkime”, ka thënë ajo.

Image


(Kosova Sot Online)