Kujt i thotë Erjola: Më kape c*cën?

  • A.P /
  • 23 April 2024 - 18:45
Kujt i thotë Erjola: Më kape c*cën?

Në “Big Brother Vip” duket se debatet ja kanë lënë vendin batutave dhe momenteve gazmore në shtëpinë më të famshme, transmeton "Kosova Sot Online".

 

Teksa ndodheshin jashtë, Egla Ceno, Erjola Doçi, Liam Osmani dhe Julian Deda, kanë kaluar disa momente humori ku nuk kanë munguar dhe te qeshurat. Në një moment kur Erjola gudulis Eglën, kjo e fundit duke qeshur i thotë: “Jo, jo se mund të vdes nga kilikosja”.

Pjesë nga biseda:

Egla-Erjola: Jo se mund të vdes, kjo është dhunë. Mund të vdes nga kilikosja.

Erjola: Se më pëlqen kur bën…

Egla: Mos se më kape c*cën.

(Kosova Sot Online)