Pse u shpall Juli e jo Meritoni finalist i dytë i ‘Big Brother Albania VIP 3’?

  • A.P /
  • 15 May 2024 - 14:39
Pse u shpall Juli e jo Meritoni finalist i dytë i ‘Big Brother Albania VIP 3’?

Zyrtarisht është zgjidhur finalisti i dytë i edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP 3, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Julian Deda është shpallur finalisti i dytë i këtij edicioni të tretë të Big Brother VIP.

 

 

“Publiku ka vendosur që finalisti i dytë mes Julit dhe Meritonit të jetë Juli”– thuhej në zarfin e lexuar nga moderatori i Big Brother VIP.

Meritoni do të vazhdojë qëndrimin në shtëpi edhe pse publiku priste që ai të shpallej finalist.


Kujtojmë se Romeo Veshaj është finalisti i parë

Image

 

(Kosova Sot Online)