Erjola zbulon a ka pasur mesazhe mes saj dhe Romeos

  • A.P /
  • 15 May 2024 - 16:04
Erjola zbulon a ka pasur mesazhe mes saj dhe Romeos

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP3’, Erjola Doçi e cila u skualifikua nga gara vetëm pak ditë më parë, është pyetur sesi qëndron e vërteta e mesazheve, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Erjola tha se nuk ka pasur kurrë mesazhe nga Romeo, ndërsa u shpreh se fituesi i këtij edicioni sipas saj është Juli.

Erjola: I bëra bllok por nuk e ofendova dhe nuk nxora asgjë të besuar të tij te unë. Mesazhe jo nuk kishte. Nuk ka pasur kurrë mesazhe.

Image

(Kosova Sot Online)