Ndodh edhe kjo: Heidi refuzon Romeon

  • A.P /
  • 21 May 2024 - 17:08
Ndodh edhe kjo: Heidi refuzon Romeon

Romeo dhe Heidi kanë biseduar rreth jetës së tyre pasi të mbarojë ‘BBV3″, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Romeo i është shprehur se pasi të dalin do të jetojnë bashkë te shtëpia e tij, gjë të cilën Heidi nuk e ka pritur mirë dhe nuk e ka pranuar duke i thënë se po tallet.

 

 

Romeo: Ti do rrish te shtëpia ime

Heidi: Jo

Image

Romeo: Si jo?

Heidi: E di që po tallesh me atë fytyrë, të njoh, ta njoh fytyrën

Romeo: Pse jo

Heidi: Se do shkoj të rri pak me të mitë

Romeo: A po, ke të drejtë. Harrova

Heidi: E kishe seriozisht ti?

Romeo: Po mo shpirt

(Kosova Sot Online)