A besoni se Meriton Mjekiqi do të fitoj 'Big Brother Albania VIP 3'?

  • A.P /
  • 21 May 2024 - 20:00
A besoni se Meriton Mjekiqi do të fitoj 'Big Brother Albania VIP 3'?

Në mbrëmjen gjysmëfinale, është bërë zbulimi i finalistëve për edicionin e tretë të spektaklit “Big Brother VIP Albania” , transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Pesë finalistë që do të garojnë për titullin e fituesit të BBVA 3: Romeo, Meritoni, Egla, Juli dhe Heidi.

 


A do të fitoj 'Big Brother Albania VIP 3',  Meriton Mjekiqi, duke e sjell për herë të parë trofeun në Kosovë, kjo mbetet për tu parë të shtunën mbrëma më 25 maj.

Megjithatë nëse dëshironi të fitoj Meritoni, duhet ta votoni...

(Kosova Sot Online)