'Natën e mirë' vjen premierë nga Elita 5

  • A.P /
  • 21 May 2024 - 18:48
'Natën e mirë' vjen premierë nga Elita 5

Grupi i njohur i njohur Elita 5, kanë publikuar këngën e tyre më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Natën e mirë" mban titullin kënga e cila vjen përplot ritëm dhe me interpretim të shkëlqyer nga Arifi.

 

 Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë:  "Natën e mirë" nga grupi Elita 5.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)