Çfarë i ka ndodhur Egla Cenos?

  • A.P /
  • 22 May 2024 - 15:55
Çfarë i ka ndodhur Egla Cenos?

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “BBV3” ku 5 finalistët janë Romeo, Egla, Meriton, Juli dhe Heidi, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Siç duket dhe këto pak ditë që u kanë mbetur ende në shtëpi, banorët po mundohen ti shijojnë në maksimum mes të qeshurash dhe momente gazmore me njëri-tjetrin.

Pasi Egla ka ulëritur me të madhe, Juli dhe Heidi kanë shpërthyer në të qeshura.

Image

(Kosova Sot Online)