'Këngë dasmash' vjen përplot ritëm nga Vlora

  • A.P /
  • 23 May 2024 - 16:18
'Këngë dasmash' vjen përplot ritëm nga Vlora

Këngëtarja e njohur Vlora Kastrati, ka publikuar popturinë e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Këngë dasmash 2024", mban titullin popturia më e re e këngëtares.

 

Projekti vjen i realizuar dhe me videoklip.


 Premierë: "Këngë dasmash 2024" nga  Vlora Kastrati.

Dëgjim të këndshëm


(Kosova Sot Online)