Heidi Baci humb garën për të fituar 'Big Brother Albania VIP 3', zë vendin e katërt

  • A.P /
  • 26 May 2024 - 00:05
Heidi Baci humb garën për të fituar  'Big Brother Albania VIP 3', zë vendin e katërt

Pasi Meritoni humbi garën për çmimin e madh në 'BB VIP 3', pasi zuri vendin e pestë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Një risi për “Big Brother VIP Albania”, por që është përdorur në shtetet e tjera, u aplikua këtë finale.

Katër finalistët u ndanë në dy çifte dhe fituesit do të përballen më pas me njëri-tjetrin për çmimin e madh. Konkretisht, përmes zgjedhjes së goglave në mënyrë rastësore, Romeo Veshaj u bë çift me Egla Cenon, ndërsa Julian Deda me Heidi Bacin.

Heidi Baci është finalistja e dytë që humb garën për të fituar  'Big Brother Albania VIP 3'.

Image


(Kosova Sot Online)