Egla Ceno shpallet fituese e 'Big Brother Albania VIP 3'

  • A.P /
  • 26 May 2024 - 02:50
Egla Ceno shpallet fituese e 'Big Brother Albania VIP 3'

Pas 133 ditëve, edicionit të  'Big Brother Albania VIP 3, i erdh fundi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Nga 5 finalistë zyrtarë:  Romeo, Meriton, Egla, Juli dhe Heidi, publiku në mënyrë unanime ka vendosur...

Se fituese e  'Big Brother Albania VIP 3' është Egla Ceno.

Për herë të parë një grua e fiton "Big Brother Albania VIP 3".

(Kosova Sot Online)