Juli në lot pas surprizës që i bën familjarë, miq dhe kolegë

  • A.P /
  • 26 May 2024 - 10:22
Juli në lot pas surprizës që i bën familjarë, miq dhe kolegë

Një surprizë emocionuese ndodhi për Julin në finalen e madhe të Big Brother Albania VIP 3, me banorin që shkoi në sallën e “Portokallisë”, ku aty u takua me familjarë, miq e kolegë, duke mos mbajtur dot lotët, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

 

“Portokallia është skena e parë që unë kam dalë pas shkollës dhe falenderoj nga zemra ‘Portokallinë’”, ishin fjalët e Julit.

Më pas ai u surprizua nga miqtë dhe kolegët e tij, të cilët i recituan poezi me konotacione humori, me banorin që më pas u përlot, duke kujtuar të atin e tij, Zef Dedën.

“Baba na ka lënë një porosi. Ju dua të qeshur! Gjej rastin të të falenderoj për çdo gjë që ke bërë për ne”, i tha Julit nënës së tij që e takoi gjatë një performance.

Image

(Kosova Sot Online)