Romeo takohet me babanë e Heidit: Do doja të kërkoja ndjesë

  • A.P /
  • 26 May 2024 - 09:38
Romeo takohet me babanë e Heidit: Do doja të kërkoja ndjesë

Babai i Heidi Bacit vizitoi banoren në natën finale të “Big Brother VIP 3”, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

 

Nuk mund të mungonte takimi i tij me Romeon, i cili ishte tejet emocionues. Romeo i kërkoi ndjesë Heidit për çdo lot që ajo ka derdhur në shtëpi.

“Do doja të kërkoja shumë ndjesë për çdo lot që Heidi i ka prej meje. Kam pas merakun e prindërve që jeni ju dhe Lajlja, shoresoj dhe do lutesha që Heidit mos ti shikoni asnjëherë lotët”-u shpreh Romeo i emocionuar.

Image

(Kosova Sot Online)