Heidi e zbulon a fjeti me Romeon pasi doli nga shtëpia

  • A.P /
  • 28 May 2024 - 19:15
Heidi e zbulon a fjeti me Romeon pasi doli nga shtëpia

Pasi doli nga shtëpia e Big Brother Vip 3, e renditur e katërta, Heidi u shpreh se e ka shijuar këtë eksperiencë dhe se publiku njohu karakterin dhe njeriun që ajo është, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

 

Por bukuroshja bionde nuk i ka shpëtuar pyetjes pikante, sapo doli nga shtëpia…

Gazetari e pyeti: A do të flesh me Romeon sonte?

Heidi: Jo, jo! Nuk i bëj këto gjëra unë direkt kështu, çfarë thoni! (qesh)

Image

(Kosova Sot Online)