A është gati Keisi të bëhet nuse?

  • A.P /
  • 28 May 2024 - 18:07
A është gati Keisi të bëhet nuse?

Keisi Medini dhe babai i saj Sabiani kanë ndarë një fotografi tepër të ëmbël pak momente më parë në rrjete sociale, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Teksa duken tepër elegantë krah njëri-tjetrit, padiskutim vëmendjen më të madhe e ka marrë veshja e Keisit apo jo?

Dhe jo vetëm kjo, por dhe përshkrimi i fotografisë së bërë nga Keisi ka ngritur paksa dyshimet në rrjet.

Ajo që bie në sy është fustani i bardhë i Keisit që në pamje të parë duket si një fustan nusërie.

Image

(Kosova Sot Online)