Romeo publikon provat dhe zbulon se ka qenë më i votuar se Egla

  • A.P /
  • 27 May 2024 - 18:00
Romeo publikon provat dhe zbulon se ka qenë më i votuar se Egla

Aktorja Egla Ceno, u shpall fituese e edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania 3”, pas një nominimi “kokë më kokë” me kolegun e saj, aktorin Julian Deda, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Mirëpo një pjesë e publikut nuk e priti mirë shpalljen e Eglës si fituese, të cilët nuk nguruan të përmendin situatat e rënda ku aktorja ka qenë e përfshirë disa herë në reality show.

Mendimit të publikut duket se i qëndron edhe Romeo Veshaj, i cili nuk arriti dot të triumfonte.

Ai ka publikuar në “InstaStory”, një televotim të bërë në rrjetet sociale, ku shihet qartë se në krahasim me Eglën, ai ka pjesën më të madhe të votave.

Image


(Kosova Sot Online)