'Qika e Kosovës' vjen përplot ritëm nga Shyhrete Behluli dhe Adnan Daci

  • A.P /
  • 10 June 2024 - 19:10
'Qika e Kosovës' vjen përplot ritëm nga Shyhrete Behluli dhe Adnan Daci

Dy këngëtaret e njohur  Shyhrete Behluli dhe Adnan Daci, kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Qika e Kosovës" mban titullin kënga, e dyshes në fjalë e cila vjen përplot ritëm

 


 Kënga vjen  e realizuar dhe me videoklip.


Premierë: "Qika e Kosovës" nga  Shyhrete Behluli dhe Adnan Daci.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)