'Çka i bone' vjen nga Ledri, DJ Geek dhe Ya Nina

  • A.P /
  • 13 June 2024 - 19:45
'Çka i bone' vjen nga Ledri, DJ Geek dhe Ya Nina

Këngëtaret e njohur  Ledri dhe Ya Nina, kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Çka i bone" mban titullin kënga, e dyshes në fjalë e cila vjen përplot ritëm.

 


 Kënga vjen  e realizuar dhe me videoklip.


Premierë: "Çka i bone" nga   Ledri, DJ Geek dhe Ya Nina.

Dëgjim të këndshëm


(Kosova Sot Online)