'Me t'kast' thojnë Dafina Zeqiri dhe Mozzik

  • a.p /
  • 14 June 2024 - 19:17
'Me t'kast' thojnë Dafina Zeqiri dhe Mozzik

Dy këngëtaret e njohur Dafina Zeqiri dhe Mozzik, kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Me t'kast' mban titullin kënga, e dyshes në fjalë e cila vjen përplot ritëm.

 

Kënga vjen  e realizuar dhe me videoklip.


Premierë: "Me t'kast" nga Mozzik dhe Dafina Zeqiri.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)