'Lozonjare' vjen në versionin e Vlora Kastratit

  • A.P /
  • 14 June 2024 - 19:06
'Lozonjare' vjen në versionin e Vlora Kastratit

Këngëtarja e njohur Vlora Kastrati, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Lozonjare" mban titullin kënga e cila vjen cover në versionin e Vlorës.

 

 Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.


Premierë:  "Lozonjare" nga Vlora Kastrati.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)