'A po kthehem' thotë Mimoza Mustafa

  • A.P /
  • 19 June 2024 - 17:44
 'A po kthehem' thotë Mimoza Mustafa

Këngëtarja e njohur Mimoza Mustafa, ka publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"A po kthehem" mban titullin kënga, e cila vjen në duet me këngëtarin Egzon.

 


Kënga vjen  e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: "A po kthehem" nga Mimoza Mustafa ft Egzon

Dëgjim të këndshëm

 

(Kosova Sot Online)