Kënd e preferon Egla mes Heidit dhe Romeos?

  • A.P /
  • 19 June 2024 - 16:49
Kënd e preferon Egla mes Heidit dhe Romeos?

Fituesja e “Big Brother Vip 3”, Egla Ceno këtë mbrëmje ka vendosur t’u përgjigjet disa pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram. Aktorja nuk i shpëtoi pyetjes lidhje me raportin me Romeon dhe Heidin, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

“Kë do zgjidhje mes Heidit dhe Romeos?”, e pyet ndjekësi/ja dhe Egla është përgjigjur: “Lisi”.

Pas përfundimit të këtij edicioni duket se ndarja e Eglës mes çiftin nuk ka qenë dhe aq paqësore. Ndonëse brenda shtëpisë më të famshme ata kishin një raport neutral, duket se me përfundimin e kësaj eksperience ata kanë vendosur të qëndrojnë larg njëri-tjetrit, ku nuk mungojnë shpesh edhe komentet ironizuese.

Image


(Kosova Sot Online)