Martohet ish i dashuri i Adriana Matoshit

  • E.K /
  • 20 June 2024 - 09:51
Martohet  ish i dashuri i Adriana Matoshit

Futbollisti belg, Keith Groeneveld, ka njoftuar se i ka dhënë fund beqarisë me partneren e tij të re, përcjell “Kosova Sot Online”.

Keith muaj më parë zbuloi se ka gjetur dashurinë e re.

Keith ishte mjaft i përfolur në mediat shqiptare për shkak të lidhjes që ka pasur me aktoren dhe deputeten e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi.

(Kosova Sot Online)