'Tu menu' thotë Butrint Imeri

  • A.P /
  • 20 June 2024 - 18:10
'Tu menu' thotë Butrint Imeri

Këngëtari i njohur Butrint Imeri, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Tu menu" mban titullin kënga e cila vjen me interperetim mbreslënës nga këngëtari.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.


 Në vijim premierë "Tu menu" nga Butrint Imeri

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)