'Hajde nuse karamele' vjen nga Aferdita Demaku x Dona Janova x Jano

  • A.P /
  • 20 June 2024 - 19:04
'Hajde nuse karamele' vjen nga Aferdita Demaku x Dona Janova x Jano

Tre këngëtarët e njohur Aferdita Demaku x Dona Janova x Jano kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Hajde nuse karamele" mban titullin kënga, e cila vjen përplot ritëm nga treshja në fjalë.

 


Kënga vjen  e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: "Hajde nuse karamele" nga Aferdita Demaku x Dona Janova x JANO

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)