Ku u arratisen Ilnisa dhe Meritoni?

  • A.P /
  • 23 June 2024 - 12:22
Ku u arratisen Ilnisa dhe Meritoni?

 Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi, kanë qenë tepër të komentuar dhe pas daljes së tyre nga shtëpia e “Big Brother VIP3”, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Dyshja, sidomos Ilnisa është tepër aktive nëpër rrjete sociale. Shpeshherë kemi parë të ndajnë foto nga përditshmëria e tyre, teksa shfaqen tepër të lumtur me njëri-tjetrin.

Po ashtu pasditen e djeshme, Ilnisa ka ndarë në llogarinë personale të Instagram-it një postim teksa ndodhet anës detit me partnerin e saj Meritonin dhe në fotografi ka shfaqur dy gota verë që bëjnë gëzuar me njëri-tjetrin.

Image

(Kosova Sot Online)