'Sot marrim nuse' vjen përplot ritëm nga Rifadija dhe Edi

  • A.P /
  • 23 June 2024 - 11:07
'Sot marrim nuse' vjen përplot ritëm nga Rifadija dhe Edi

Dy këngëtaret e njohur Rifadije Grajqevci dhe Edi Krasniqi, kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Sot marrim nuse' mban titullin kënga, e dyshes në fjalë e cila vjen përplot ritëm.

 


Kënga vjen  e realizuar dhe me videoklip.


Premierë: "Sot marrim nuse" nga  Rifadija dhe Edi.

Dëgjim të këndshëm


(Kosova Sot Online)