Rita Ora zhvishet pothuajse e tëra

  • A.P /
  • 24 June 2024 - 21:24
Rita Ora zhvishet pothuajse e tëra

Rita Ora tregoi figurën e saj të tonifikuar me një veshje pothuajse nudo, teksa performonte në klubin e natës “Heart” në West Hollywood, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

 

Këngëtarja me origjinë shqptare, 33 vjeçe, dukej si një superyll me një kostum dypjesësh ngjyrë bezhë, i cili mbulonte vetëm pjesët intime.

Veshja kishte një ndarje shumë të guximshe deri te kofshët, në të dyja anët dhe prapa, duke zbuluar një pjesë të madhe të të pasmeve.

Image

(Kosova Sot Online)