Tayna më në fund ia arrin qëllimit

  • A.P /
  • 24 June 2024 - 19:09
Tayna më në fund ia arrin qëllimit

 Tayna dhe Rinor Hykolli kanë vendosur të bëjnë paqe, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, vetë ish-menaxheri i këngëtares.

 

“Kemi nisur këtë rrugëtim bashkë dhe si çdo rrugëtim tjetër edhe ky i bashkëpunimit tonë përfundoi. Me të mirat e të këqijat, të dy kemi pasur sukses së bashku. Unë dhe Tayna jemi marrë vesh që nga ky moment që do vazhdojmë tutje rrugëve tona secili pa pengesa. Vajzës i uroj suksese si artiste e pavarur dhe gjitha të mirat”, shkruan ai në postim.

Image

(Kosova Sot Online)