Kush tardhtoi i pari në lidhje: Mozziku apo Loredana?

  • A.P /
  • 25 June 2024 - 14:00
Kush tardhtoi i pari në lidhje: Mozziku apo Loredana?

Mozzik ka publikuar biseda të vjetra, nga koha kur i shkruante Lotinës, transmeton  gazeta "Kosova Sot Online".

 

Ajo që ra në sytë e ndjekësve ishin datat e vjetra dhe menjëherë ndjekësit vërejtëm se Mozzik, i ka shkruar të dashurës së tij të tanishme Lotinës, gjatë kohës që ishte me Loredanën.

e Mozzik nuk u la kohë të gjatë këtyre aludimeve dhe si duket përgjigjjen e dha menjëherë përmes një postimi.

“Unë nuk jam një tradhtar, jam një krijues i hiteve,” shkroi Mozzik në postimin e tij.

Image

(Kosova Sot Online)