Lajm fantastik për Chelsean - Sport - Kosova Sot
Lajm fantastik për Chelsean

Lajm fantastik për Chelsean

Chelsea këtë të mërkurë do të pres skuadrën e Romës në kuadër të Ligës së Kampionëve

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte ka marrë një lajm shumë të mirë, vetëm dy ditë para ndeshjes me Romën.

Për këtë ndeshje pritet të jetë gati edhe sulmuesi Alvaro Morata, i cili është kthyer nga lëndimi.

Morata sot është stërvitur normalisht me skuadrën dhe pritet të luaj të mërkurën ndaj Romës në Ligën e Kampionëve. 

(Kosova Sot)

9 orë e 4 minuta më parë
25/09/18